HAKKIMIZDA


DEHA

1988 yılında  Kayseri Yeni Sanayi bölgesinde  ufak bir imalathanede başlayan serüvenimiz, o günkü koşullarda Türkiye’de  pek de önemsenmeyen Açıkhava reklam sektörüne öncülük etmiştir.

Kurumsallık adına ilk büyük adımını 1992 yılında atan firmamız hizmet çeşitliliğini artırmış, vizyonunu ve teknolojisini geliştirmiştir. Vermiş olduğu profesyonel, sonuç odaklı, hızlı, doğru çözüm hizmetlerinin karşılığı olarak hızla yükselen bir büyüme ivmesi yakalamıştır. Gün geçtikçe artış gösteren müşteri portföyüne tüm Türkiye’de sektöründe öncü birçok kurumsal firmayı eklemiştir. Uzun yıllara dayanan tecrübesine  bağlı olarak sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile kısa sürede Türkiye’de bilinirliği yüksek, güven duyulan, kurumsal firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Bugün ise Organize Sanayi Bölgesinde 32.500 m2 toplam alanda, 12.000 m2 kapalı alan üretim tesisinde, 100’ün üzerinde çalışana  ve binlerce kurumsal müşteriye sahip iç Anadolu’nun en büyük Açıkhava reklamcısına dönüşmüştür.

Deha Reklam ile çalışmak size; Projelerinizde modern, özgün çizgileri olan mimari tasarımları ekonomik maliyetlerle hızlı bir şekilde sunacak, konusunda uzman kadroya sahip profesyonel bir  çözüm ortağı  kazandıracaktır.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı ve durmadan yükselen hedefleri doğrultusunda sektöründe hizmet vermeye devam edecektir.